Студентський електронний журнал "Quo vadis?"

Історичний факультет дає змогу відкрити в собі не тільки науковця-дослідника, а й допомагає зорієнтуватись у сучасному житті студента-історика та обрати власний шлях. Електронний журнал історичного факультету «QuoVadis?», що з латини означає – «Куди йдеш?», містить в собі те, що цікавить сучасних студентів та аспірантів-істориків – факультетські та загально університетські події, огляд наукових конференцій, наукових заходів не лише нашого університету, а й інших навчальних закладів України, новації та реформи в системі освіти, наукові відкриття та студентські дослідження, інформація щодо стажувань та грантів, все те, що може зацікавити поза університетом – кіно, мистецтво, література, міські заходи тощо.

Працюють над цим журналом саме студенти та аспіранти історичного факультету, що дає змогу кожному спробувати себе у ролі журналіста, редактора, верстальника, дизайнера і здобути навички копірайтінга, рерайтінга, контент-менеджменту.

Наша дружня команда завжди чекає на Вас та Ваші ідеї. Якщо Ви маєте, що сказати, обов’язково приєднуйтесь і Вас почують!

Архів номерів журналу: