Вступна кампанія 2019

Історичний факультет запрошує абітурієнтів на бакалаврську та магістерську програми навчання за спеціальністю 032 «історія та археологія».Бакалаврат (4 роки навчання)

Ліцензійний обсяг:

 • 120 місць – денне відділення.
 • 50 місць – заочне відділення.

Доступна бюджетна та контрактна форма навчання.

Як вступити на бакалаврат?

1. На основі сертифікатів ЗНО. Якщо Ви закінчили загальноосвітню школу/ліцей тощо і складали ЗНО: подати в електронному вигляді заявку до приймальної комісії з пріоритетом від 1 до 9. Для цього необхідно мати атестат про повну загальну освіту та сертифікати ЗНО:

 • історія України (не менше 110 балів) × k 0,5;
 • українська мова (не менше 100 балів) × k 0,2;
 • іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська - не менше 100 балів) або географія (не менше 100 балів) × k 0,2.

2. На основі внутрішніх екзаменів. Якщо Ви маєте право на особливі умови вступу, підтверджене відповідними документами і через це не складали ЗНО: необхідно особисто подати до приймальної комісії у встановлений термін документи, що звільняють від складання ЗНО, документи про повну загальну середню освіту і скласти 3 іспити в Університеті (історія України, українська мова, іноземна мова або географія).

3. На основі диплома молодшого спеціаліста. Якщо Ви закінчили технікум/коледж: подати особисто до приймальної комісії у встановлений термін документи про спеціальну середню освіту/диплом молодшого спеціаліста і скласти 1 екзамен (історія України).

4. На основі диплома бакалавра. Якщо Ви закінчили вищий навчальний заклад і маєте диплом про вищу освіту: подати до приймальної комісії у встановлений термін документи про вищу освіту та пройти співбесіду (історія України).


Магістратура

Ліцензійний обсяг:

 • 70 місць – денне відділення.
 • 40 місць – заочне відділення.

Доступна бюджетна та контрактна форма навчання.

Як вступити на магістратуру?

1. Якщо Ви маєте диплом бакалавра-історика: скласти 2 екзамени (історія України, іноземна мова: англійська, німецька, французька).

2. Якщо Ви маєте диплом бакалавра з будь-якої іншої спеціальності: скласти 3 екзамени (всесвітня історія, історія України, іноземна мова: англійська, німецька, французька)

 • Програми вступних іспитів зі всесвітньої історії на навчання за ступенем магістр.
 • Програми вступних іспитів з історії України на навчання за ступенем магістр.
 • Програма єдиного вступного іспиту з іноземної мови*
 • Вступ на навчання для здобуття ступеня магістра: початок реєстрації

  14 травня 2018 року розпочнеться реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Історія та археологія», «Філософія», «Культурологія», «Економіка», «Політологія», «Психологія», «Соціологія», «Журналістика», «Туризм», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» за всіма формами навчання на основі ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

  Також розпочнеться реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

  Подання заяв: до 18:00 5 червня 2018 року.

  Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 14 травня та закінчується 31 травня 2018 року.

  Прийом заяв і документів розпочинається 2 липня і закінчується 9 липня 2018 року для осіб, які вступають на основі вступних іспитів, і 26 липня 2018 року для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування.

  З детальною інформацією щодо вступної кампанії можна ознайомитись на сайті «Абітурієнт Каразінського».

Як вступити до аспірантури?


Нормативні документи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна щодо вступу на сайті Абітурієнт Каразінського.

Для абітурієнтів та їх батьків є можливість підписатися на інформаційну розсилку.