20 грудня 2024 року
Двадцять років розкопок у Війтенках – двадцять років спільних міжнародних проектів20 грудня 2024 року до 20-річчя дослідження Германо-Слов’янською археологічною експедицією Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна археологічного комплексу пізньоримського часу – початку доби Великого переселення народів біля села Війтенки, у приміщенні Валківського краєзнавчого музею, відкрилась виставка «Готи на Муравському шляху».
18 грудня 2024 року
Вийшов друком інтерактивний довідник для підготовки до НМТ з історії України.Доценти кафедри історії України - к.і.н., Євген Захарченко та к.і.н., Роман Любавський підготували інтерактивний довідник для підготовки до НМТ з історії України.
12 грудня 2024 року
Відбувся науковий семінар Центру болгаристики і балканських досліджень імені Марина Дринова10 грудня 2024 р. у науковому семінарі Центру болгаристики і балканських досліджень імені Марина Дринова взяв участь знаний митець і мистецтвознавець, науковий співробітник Національної академії наук України Артур Іжевський, який виступив з доповіддю «Образи Балкан у галицькій сатирі другої половини ХІХ – початку ХХ століття», а також з презентацією книги «Галицька сатира як феномен графічного мистецтва другої половини ХІХ – початку ХХ століття».
10 грудня 2024 року
Студентка Єлізавета Спасьонова — переможниця Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт–2024Cтудентка 3 курсу історичного факультету Єлізавета Спасьонова стала переможницею Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт–2024 Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору.
2 грудня 2024 року
Владислав Токар — переможець Конкурсу імені Єжи Ґєдройця2 грудня відбулося урочисте нагородження переможців Конкурсу імені Єжи Ґєдройця - конкурсу бакалаврських, магістерських та докторських робіт на польську тематику, а також на тему польсько-українських та українсько-польських взаємин.
29 листопада 2024 року
Звіт засідання наукового гуртка кафедри історії стародавнього світу та середніх віків «AD FONTES!»29 листопада 2024 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри історії стародавнього світу та середніх віків «AD FONTES!» у дистанційному форматі.
Куратор гуртка – к.і.н., доц. кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Оксана Анатоліївна Ручинська.
Староста: Данилова Олександра (IV курс).
27 листопада 2024 року
Лекція для аспірантів Українського Католицького Університету27 листопада 2024 р. доцент кафедри історіографії, джерелознавства та археології Є.С.Рачков провів лекцію для аспірантів першого року навчання Гуманітарного факультету Українського Католицького Університету. Тема лекції: «Структурування та використання дослідницьких даних».
25 листопада 2024 року
Відбулася презентація книги Марин Дринов. Писма, телеграми, докладни записки. 1859-1905 г.25 листопада 2024 р. на науковому семінарі Центру болгаристики і балканських досліджень імені Марина Дринова відбулася презентація книги Марин Дринов. Писма, телеграми, докладни записки. 1859-1905 г., в якій взяли участь координатор проєкту, у межах якого було опубліковано це видання, професор Михайло Станчев, а також укладачі книги проф. Сергій Посохов і доцент Вікторія Іващенко.
22 листопада 2024 року
Зустріч студентів із співробітниками відділу «Україніка» ім. Т. Г.Шевченка ХДНБ імені В. Г. Короленка19 листопада 2024 р. для студентів першого курсу в межах навчальної дисципліниу «Історична географія та історичне краєзнавство» відбулася зустріч із співробітниками відділу «Україніка» ім. Т. Г. Шевченка ХДНБ імені В. Г. Короленка Надією Іванівною Полянскою (завідувачка відділу), Оленою Миколаївною Дмитрієвою (головний бібліотекар відділу), Юлією Олексіївною Уткіною (завідувачка сектору відділу).
22 листопада 2024 року
Доцентка В. Ю. Іващенко взяла участь у конференції "Між ідеєю університетської свободи та новими реаліями..."18–19 листопада доцентка кафедри історіографії, джерелознавства та археологіїї В. Ю. Іващенко взяла участь у конференції «Між ідеєю університетської свободи та новими реаліями. Університети в умовах викликів сучасного світу в Польщі та Європі в 1918–1939роках».