RSS FeedАнонси

21 червня 2024 року

П'яті наукові читання «LAUREA» пам’яті професора Володимира Івановича Кадєєва: «Античний світ і Середні віки».

Запрошуємо Вас взяти участь у П’ятих наукових читаннях «LAUREA» пам’яті професора Володимира Івановича Кадєєва: «Античний світ і Середні віки».

Наукові читання відбудуться 21 червня 2024 року у режимі on-line.

26 квітня 2024 року

77-ма Міжнародна конференція молодих вчених "Каразінські читання (Історичні науки)"

26 квітня 2024 р. відбудеться 77-ма Міжнародна конференція молодих вчених "Каразінські читання (Історичні науки)" в онлайн форматі.

23 квітня 2024 року

Тиждень кар'єри на історичному факультеті

З 23 до 26 квітня 2024 р. в межах Тижня кар'єри відбудеться низка зустрічей з випускниками історичного факультету та потенційними роботодавцями для студентів-істориків.

8 квітня 2024 року

Засідання студентського наукового гуртка кафедри історії стародавнього світу та середніх віків "AD FONTES!"

Друзі, запрошуємо усіх охочих на чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри історії стародавнього світу та середніх віків "AD FONTES!

Зустріч буде проводитися дистанційно на платформі ZOOM.

27 лютого 2024 року

77-а Міжнародна конференція молодих учених "Каразінські читання"

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у 77-й Міжнародній конференції молодих учених «Каразінські читання»! Конференція відбудеться 26 квітня 2024 р. в он-лайн форматі.

19 лютого 2024 року

ХV Луньовські читання «Шляхи та методи поповнення музейних зібрань: історія та сучасний досвід»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науковій конференції ХV Луньовські читання «Шляхи та методи поповнення музейних зібрань: історія та сучасний досвід». Конференція відбудеться в онлайн-форматі 29 березня 2024 року на базі історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

1 грудня 2023 року

Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених

Запрошуємо вас взяти участь у 41-й Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії з глибини років і до сьогодення (до 100-річчя створення Харківської комісії краєзнавства)»!

Конференція відбудеться 1 грудня 2023 р. в онлайн форматі на базі історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна. Посвідчення УкрІНТЕІ № 389 від 5 жовтня 2023 року

21 листопада 2023 року

"Як створити сучасну онлайн-виставку? Можливості та переваги використання вебплатформи Омека" запрошуємо на гостьову лекцію Орисі Віри

21 листопада о 15.00 на історичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться гостьова лекція викладачки кафедри історії та керівниці Цифрової школи Українського Католицького Університету Орисі Віри. Тема лекції: «Як створити сучасну онлайн-виставку? Можливості та переваги використання вебплатформи Омека».

14 вересня 2023 року

Просимо підтримати петицію про надання звання Героя України (посмертно) Юрію Красовському.

25 березня 2022 року на Харківщині, виконуючи свій військовий обов’язок у лавах ЗСУ, під час визволення від окупантів с. Вільхівка, загинув випускник історичного факультету 2021 р. Юрій Красовський.

27 квітня 2023 року

Офлайн-зустріч з випускником Ярославом Лодигіним: запрошуємо взяти участь

27 квітня запрошуємо каразінців долучитися до гостьової офлайн-зустрічі з Ярославом Лодигіним на честь відновлення виставки у музеї археології Каразінського університету.