RSS FeedАнонси

20 вересня 2021 року

«Історія України та хліб з маслом»: монетизація hard & soft skills у ХХІ ст.

Запрошуємо 28 вересня о 13:30 в ауд. 5-58 відвідати семінар «Історія України та хліб з маслом»: монетизація hard & soft skills у ХХІ ст. Запрошеною спікеркою виступить Ольга Симоненко, випускниця 2009 року, генеалогиня, підприємиця, режисерка, яка в межах проекту Indie Lab. Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців стала авторкою власного фільму. Більше про проєкт Ольги за

17 вересня 2021 року

Міжнародна наукова конференція «30 років. Як ми пишемо і творимо історію сучасної України»

Запрошуємо взяти участь у міжнародній науковій конференції "30 років. Як ми пишемо і творимо історію сучасної України", яка відбудеться 17 вересня 2021 р. (організатори розглядають можливість проведення конференції в комбінованому очно-дистанційному форматі). Під час заходу учасникам пропонується обговорити широке коло актуальних проблем розвитку сучасного історіописання та репрезентації минулого України у cуспільно-політичній, академічній та публічній площинах за останні 30 років.

15 вересня 2021 року

Відкриття виставки «Студентські документи кінця XIX – початку ХХІ ст.»

15 березня 2021 р. о 13.30 у приміщенні Музею історії Харківського університету відбудеться відкриття виставки «Студентські документи кінця XIXпочатку ХХІ ст.».

11 вересня 2021 року

Workshop "Монетизація hard і soft skills у ХХІ ст."

Розпочинаємо серію сумінарів та зустрічей з випускниками історичного факультету!

Alma Mater запрошує завітати своїх колишніх студентів і розповісти як склалися їхні кар’єрні траєкторії, згадати викладачів, поділитися власним набутим досвідом, поспілкуватися із новим поколінням молодих істориків, що лише здобувають освіту!

Запрошуємо усіх охочих 13 вересня о 13:30 в ауд. 5-58 на першу зустріч із циклу із Владом Волинським, випускником кафедри історії України 2015 року!

25 червня 2021 року

IV Наукові читання пам'яті професора Володимира Івановича Кадеева: «АНТИЧНИЙ СВІТ І СЕРЕДНІ ВІКИ»

Наукові читання пам'яті видатного антиковеда, археолога і педагога В.І.Кадеева проводяться за рішенням Вченої ради історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна та правління ХІАО в другій половині червня кожного непарного року (імовірно 25.06.21).

18 червня 2021 року

Круглий стіл «Інфраструктура як чинник модернізації Центрально-Східної Європи у «довгому ХІХ столітті»

Вельмишановні друзі й колеги! Запрошуємо вас взяти участь у міжнародному науковому круглому столі, ініційованому Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та Інститутом вивчення Центрально-Східної Європи у межах реалізації проєкту Жан Моне модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан та погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Інфраструктура як чинник модернізації Центрально-Східної Європи у «довгому ХІХ столітті».

18 червня 2021 року

Міжнародний онлайн круглий стіл «Інфраструктура як чинник модернізації Центрально-Східної Європи у «довгому ХІХ столітті»».

18 червня 2021 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у межах реалізації проєкту Жан Моне модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан та погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE, спільно з Болгарською академією наук, Інститутом вивчення Центрально-Східної Європи в Києві, Центром болгаристики і балканських досліджень ім. М. Дринова відбудеться міжнародний онлайн круглий стіл «Інфраструктура як чинник модернізації Центрально-Східної Європи у «довгому ХІХ столітті»».

18 червня 2021 року

Виступ Теодорічки Готовської-Хенце«У тіні двох європейських війн та одного національного повстання: будівництво залізничної лінії у болгарських землях (1869–1878 рр.)».

18 червня 2021 р. об 11.30 у межах реалізації проєкту «Infrastructure that have united Europe: Insights into the History, Recent Developments and Outlook for Capacities» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан та погляд у майбутнє» відбудеться виступ англійською мовою лектора і консультанта проєкту, докторки Теодорічки Готовської-Хенце (Інститут історичних досліджень Болгарської академії наук) «У тіні двох європейських війн та одного національного повстання: будівництво залізничної лінії у болгарських землях (1869–1878 рр.)».

15 червня 2021 року

Конкурс наукових робіт молодих учених імені Б. А. Шрамка

Увага! Оголошується конкурс наукових робіт молодих учених

імені Б. А. Шрамка

Університетський конкурс спрямовано на підтримку обдарованої й талановитої молоді, відзначення досягнень у галузі археологічних досліджень.

У конкурсі можуть брати участь студенти бакалаврського та магістерського рівня Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.