RSS FeedАнонси

14 травня 2018 року

Вступ на навчання для здобуття ступеня магістра: початок реєстрації

14 травня 2018 року розпочнеться реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Історія та археологія», «Філософія», «Культурологія», «Економіка», «Політологія», «Психологія», «Соціологія», «Журналістика», «Туризм», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» за всіма формами навчання на основі ступеня вищої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

Також розпочнеться реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття ступеня магістра з

27 квітня 2018 року

71-а Міжнародна конференція молодих учених «Каразінські читання»

Запрошуємо завітати на 71-у Міжнародну конференцію молодих учених «Каразінські читання», яка відбудеться 27 квітня 2018 року на історичному факультеті.

20 квітня 2018 року

День випускника: університет запрошує!

21 квітня 2018 року в Каразінському університеті з ініціативи Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться традиційний День випускника.

Alma Mater запрошує випускників, щоб разом згадати роки, проведені за університетською лавою, студентські будні, цікаві лекції, улюблених викладачів, поділитись враженнями від сучасного університету.

17 квітня 2018 року

Міжнародна наукова конференція «Геноциди, масові вбивства та депортації на українських землях під час Другої світової війни: як працювати з джерелами»

Запрошуємо відвідати Міжнародну наукову конференцію «Геноциди, масові вбивства та депортації на українських землях під час Другої світової війни: як працювати з джерелами», яка відбудеться 17-19 квітня 2018 року.

Організатори конференції: Центр дослідження міжетнічних відносин Східної Європи та кафедра історіографії, джерелознавства та археології історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Конференція відбуватиметься за підтримки Європейської асоціації єврейських студій та Української асоціації усної історії.

30 березня 2018 року

IX Луньовські читання

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науковій конференції

IX ЛУНЬОВСЬКІ ЧИТАННЯ

«Проблеми музейної освіти в Україні»

Конференція відбудеться 30 березня 2018 року

в ХНУ імені В. Н. Каразіна

(Головний корпус, пл. Свободи, 4)

23 березня 2018 року

Семінар-презентація "Українська („київська”) релігійна культура на Великому Кордоні..."

23 березня 2018 року на історичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна о 10.00 в аудиторії V-58 відбудеться семінар-презентація «Українська („київська”) релігійна культура на Великому Кордоні: греко-візантійська спадщина, латинські інновації та московська традиція (Презентація навчально-дослідницької програми „Київське християнство”)».

Програма семінару

15 березня 2018 року

Майстер-клас "Як скласти ЗНО з історії України на 200 балів"

25 березня о 10:30 в ауд. 5-61 під час Дня відкритих дверей відбудеться майстер-клас від викладачів історичного факультету "Як скласти ЗНО з історії України на 200 балів".

15 березня 2018 року

Наукова конференція «Історія античного світу і середньовіччя в університетах України"

Запрошуємо вас взяти участь у науковій конференції «Історія античного світу і середньовіччя в університетах України. До 40-річчя кафедри історії стародавнього світу і середніх віків Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна», яка відбудеться в Харкові у другій половині жовтня 2018 року.

Планується робота секцій таких наукових напрямів:

  • Історія і культура античного світу
  • Історія античних держав Північного Причорномор’я
  • Проблеми історії західноєвропейського середньовіччя
  • Проблеми історії Візантійської імперії
  • Східне середньовіччя на теренах України.

Передбачається