RSS FeedАнонси

26 червня 2019 року

«Наукові читання пам'яті професора І. К. Рибалки»

Запрошуємо взяти участь у "Наукових читаннях пам'яті професора І. К. Рибалки", які відбудуться 26 червня 2019 р. на історичному факультеті за ініціативи кафедри історії України.

1 травня 2019 року

Прийом матеріалів до публікації у ХІІІ томі «Дриновського збірника»

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ,

запрошуємо вас взяти участь у підготовці ХІІІ тому «Дриновського збірника» – щорічника Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна і Болгарської академії наук, присвяченого проблематиці міжнародної наукової конференції «IX Дриновські читання. Чорне море та Причорномор’я як контактна зона цивілізацій та культур».

ХІІІ том збірника включатиме наступні рубрики:

  • Понт Евксинський: античне Причорномор’я та світ варварів;
  • Чорноморський вимір візантійської ойкумени;
  • Чорне море – «внутрішнє озеро» Османської імперії?;
  • На вістрі «східного питання»: Чорне море та протоки в європейській політиці останньої третини ХVIII – початку ХХ століття;

15 квітня 2019 року

III Наукові читання пам’яті професора В. І. Кадєєва: Античний світ та Середні віки

Вельмишановні колеги!

Наукові читання пам’яті відомого антикознавця, археолога В. І. Кадєєва проводяться за рішенням Вченої ради історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна та правління ХІАТ у червні кожного непарного року.

Оргкомітет ЧИТАНЬ приймає наукові доповіді, присвячені актуальним проблемам стародавньої і середньо-вічної історії та археології. Програма та структура конференції (пленарні засідання, напрями, секції) формуються відповідно до заявлених доповідей.

29 березня 2019 року

X Луньовські читання

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науковій конференції X ЛУНЬОВСЬКІ ЧИТАННЯ «Музей в епоху глобальних трансформацій: проблеми і перспективи (до 100-річчя від дня народження А. Ф. Луньова)». Конференція відбудеться 29 березня 2019 року в ХНУ імені В. Н. Каразіна (Головний корпус, пл. Свободи, 4).

1 березня 2019 року

Прийом матеріалів до публікації у ХІІ томі «Дриновського збірника»

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ,

запрошуємо вас взяти участь у підготовці ХІІ тому «Дриновського збірника» – щорічника Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна і Болгарської академії наук, присвяченого проблематиці двох міжнародних наукових конференцій: «XVIIIКирило-Мефодіївські читання» («Національна ідентичність у контексті європейської мобільності») та «1918 рік в історії Центрально-Східної Європи: до 100-річчя проголошення незалежності УНР та 100-річчя відродження польської державності», а також міжнародного симпозіуму «Болгарські імена в історії України і Молдови».

12 лютого 2019 року

​Модуль Моне «Історія об’єднаної Європи: ідеї, проекти та інтеграція»

Запрошуємо всіх охочих долучитись до реалізації навчального проекту історичного факультету «Історія об’єднаної Європи: ідеї, проекти та інтеграція», що відбуватиметься відповідно до Програми «Жан Моне-Дія» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Детальнішу інформацію щодо проекту можна отримати на сторінці історичного факультету

25 січня 2019 року

Збори трудового колективу факультету

25 січня о 13:00 в ауд. 5-58 відбудуться збори трудового колективу історичного факультету.