RSS FeedАнонси

29 квітня 2022 року

75-а Міжнародна конференція молодих учених «Каразінські читання»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у 75-й Міжнародній конференції молодих учених «Каразінські читання», присвяченій 100-річчю від дня народження Ю.В. Кнорозова

5 лютого 2022 року

Публічні лекції з історії України від викладачів факультету

ГО "Спілка ветеранів АТО" разом із Інститутом археології НАНУ в межах освітницького проекту "Історія України для ветеранів" планує протягом місяця провести перший курс публічних онлайн лекцій з метою переосмислення українського минулого і деконструкції усталених міфів.

11 січня 2022 року

Світлій пам’яті Валерія Федоровича Мещерякова!

11 січня історичний факультет згадує ім’я Валерія Федоровича Мещерякова (1947–2002 рр.), відомого вченого-антикознавця, професора, проректора Харківського університету, Заслуженого працівника освіти України, лідера демократичного руху в Україні наприкінці 1980-х – на початку 1990-х рр., громадського та політичного діяча Харківщини, якому могло б виповнитися зараз 75 років.

24 грудня 2021 року

«Виставка археологічних знахідок 2020-2021»

Нова виставка в Музеї археології

В кінці кожного року в стінах каразінського університету проходить археологічна виставка, що присвячена результатам роботи харківських археологів. Цього року можна буде побачити артефакти здобуті впродовж двох останніх років: 2020-2021.

24 грудня 2021 року

Засідання гуртка кафедри стародавнього світу та середніх віків «AD Fontes!»

Запрошуємо всіх охочих на новорічне засідання гуртка кафедри Стародавнього світу та Середніх віків «AD Fontes!».Зустріч буде проводитись в університеті, на кафедрі стародавнього світу та середніх віків.

17 грудня 2021 року

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Шановні студенти історичного факультету! Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

13 грудня 2021 року

«Голокост на теренах України: локальний (мікроісторичний), комеморативний та освітній виміри»

13-14 грудня у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться міжнародний науково-педагогічний семінар «Голокост на теренах України: локальний (мікроісторичний), комеморативний та освітній виміри». Захід проводиться в межах німецько-українського освітнього проєкту «80 Років трагедії у Бабиному Яру: електронний меморіал для України», який стартував навесні 2021 року і має на меті сприяти збереженню пам’яті про Голокост у колективній свідомості українського суспільства шляхом підготовки спеціальних видань, проведення пам’ятних заходів, створення тематичного онлайн ресурсу тощо.

13 грудня 2021 року

«(Не)дитячі історії». Виставка до роковин початку Голокосту на теренах України

У межах заходів щодо вшанування 80-х роковин початку Голокосту на теренах України в приміщенні Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться тематична виставка «(Не)дитячі історії», підготовлена Українським центром вивчення історії Голокосту (УЦВІГ).

3 грудня 2021 року

39-та Міжнародна краєзнавча конференція молодих учених

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у 39-й Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавство у системі науки та освіти: досвід і перспективи», присвяченій 100-річчю створення Харківського інституту народної освіти.