RSS FeedАнонси

1 вересня 2024 року

Набір статей для XVII-го тому «Дриновського збірника»

Нещодавно виповнилося 150 років від дня народження відомих учених-славістів, професорів Харківського та Белградського університетів О. Л. Погодіна (1872-1947) та С. М. Кульбакіна (1873-1941). Міжнародні конференції з цієї нагоди, заплановані на 2022 і 2023 рр., через повномасштабну російську агресію проти України не відбулися.

1 липня 2024 року

ХІ Дриновські читання "«Україна та її сусіди: проблеми етногенезу, націотворення та міжнародні відносини у Центрально-Східній Європі (від доби Середньовіччя до епохи глобалізації)». "

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції ХІ Дриновські читання «Україна та її сусіди: проблеми етногенезу, націотворення та міжнародні відносини у Центрально-Східній Європі (від доби Середньовіччя до епохи глобалізації)», що відбудеться 14 - 15 листопада 2024 р. Формат проведення конференції змішаний: оффлайн у м. Софія (Болгарія) та онлайн.

21 червня 2024 року

П'яті наукові читання «LAUREA» пам’яті професора Володимира Івановича Кадєєва: «Античний світ і Середні віки».

Запрошуємо Вас взяти участь у П’ятих наукових читаннях «LAUREA» пам’яті професора Володимира Івановича Кадєєва: «Античний світ і Середні віки».

Наукові читання відбудуться 21 червня 2024 року у режимі on-line.

29 травня 2024 року

Показ фільму «Історія Українського війська»: університет запрошує

29 травня у стінах Каразінського університету відбудеться показ фільму «Історія Українського війська». Сьогодні вкрай важливо актуалізувати нашу історію, військову справу й дізнаватися ще більше про український народ від давнини до сьогодення.

22 травня 2024 року

Майстерклас "Карʼєра в міжнародних організаціях: від резюме до працевлаштування" від ГО “Освічена Ініціатива” та Центру розвитку кар'єри Каразінського університету.

Запрошуємо дізнатися про багатогранність роботи у громадському та гуманітарному секторі з перших вуст від організації-партнера УКГС ООН "Освічена ініціатива". Організація була заснована в Каразінському університеті у 2008 році та активно залучає до своєї команди випускників та студентів університету.

14 травня 2024 року

Виставка пам’яті Олексія Крютченка «Археологія Харківщини: від описових методів до диджиталізації»

Музей археології Каразінського університету підготував концептуальну виставку, яка розповідає не тільки про археологічні знахідки та окремі періоди давньої історії, а висвітлює прогрес археологічної науки, що пройшла шлях у понад 200 років.

26 квітня 2024 року

77-ма Міжнародна конференція молодих вчених "Каразінські читання (Історичні науки)"

26 квітня 2024 р. відбудеться 77-ма Міжнародна конференція молодих вчених "Каразінські читання (Історичні науки)" в онлайн форматі.

23 квітня 2024 року

Тиждень кар'єри на історичному факультеті

З 23 до 26 квітня 2024 р. в межах Тижня кар'єри відбудеться низка зустрічей з випускниками історичного факультету та потенційними роботодавцями для студентів-істориків.

8 квітня 2024 року

Засідання студентського наукового гуртка кафедри історії стародавнього світу та середніх віків "AD FONTES!"

Друзі, запрошуємо усіх охочих на чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри історії стародавнього світу та середніх віків "AD FONTES!

Зустріч буде проводитися дистанційно на платформі ZOOM.