RSS FeedАнонси

13 березня 2023 року

ХІV Луньовські читання «Проблеми охорони та збереження музейних пам'яток в період воєнних дій та інших надзвичайних ситуацій: історія та сьогодення»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науковій конференції ХІV Луньовські читання «Проблеми охорони та збереження музейних пам'яток в період воєнних дій та інших надзвичайних ситуацій: історія та сьогодення». Конференція відбудеться в онлайн-форматі 5 травня 2023 року на базі історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

26 січня 2023 року

76-а Міжнародна конференція молодих учених "Каразінські читання"

Запрошуємо Вас взяти участь у 76-й Міжнародній конференції

молодих учених «Каразінські читання»

Конференція відбудеться 21 квітня 2023 р. в он-лайн форматі.

19 січня 2023 року

Випускник історичного факультету Олексій Крютченко потребує допомоги

У нашого колеги, талановитого археолога та ветерана російсько-української війни Олексія Крютченка лікарі виявили онкологічне захворювання. Лікування все ще триває, Олексій продовжує боротися з хворобою, а це потребує не тільки моральних та фізичних, а і матеріальних ресурсів. Процес лікування не має перериватися!

9 грудня 2022 року

ХІІІ Луньовські читання "Музей в освітньому процесі: вища та середня школа". Запрошуємо до участі!

Запрошуємо взяти участь у науковій конференції ХІІІ Луньовські читання "Музей в освітньому процесі: вища та середня школа до 50-річчя заснування Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна". Конференція відбудеться в онлайн форматі 9 грудня 2022 року на базі історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

2 грудня 2022 року

Запрошуємо до участі в 40-ій Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі»

Шановні колеги, запрошуємо вас взяти участь у 40-й Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі», присвяченій 300-річчю з дня народження Григорія Савича Сковороди (1722–1794 рр.), що відбудеться в онлайн форматі 2 грудня 2022 р. на історичному факультеті Каразінського університету.

17 листопада 2022 року

Викладачі та науковці факультету візьмуть участь у семінарі дослідників греко-римської античності

Університет Гамбургу (ФРН) Товариство Момсена, Спілка німецькомовних дослідників у галузі греко-римсьої античності запрошують на наукові онлайн-семінари щочетверга о 18:00 (центральноєвропейський час).

4 жовтня 2022 року

Збір коштів на відновлення пам’ятника випускнику факультету Мирославу Мислі

Благодійний фонд Каразінського університету "Kharkiv Karazin University Foundation" ініціює збір коштів на відновлення пам’ятника ветерану АТО, випускнику Каразінського університету Мирославу Мислі.

29 квітня 2022 року

75-а Міжнародна конференція молодих учених «Каразінські читання»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у 75-й Міжнародній конференції молодих учених «Каразінські читання», присвяченій 100-річчю від дня народження Ю.В. Кнорозова

22 березня 2022 року

Вихованець факультету потребує допомоги!

Колишній вихованець історичного факультету Валерій Ходунов зі зброєю в руках захищав Україну в складі ЗСУ. Під час виконання військових обов'язків отримав поранення і потребує лікування.

Істфаківська та Каразінська спільното, просимо не залишатися осторонь і допомогти!