RSS FeedАнонси

14 вересня 2023 року

Просимо підтримати петицію про надання звання Героя України (посмертно) Юрію Красовському.

25 березня 2022 року на Харківщині, виконуючи свій військовий обов’язок у лавах ЗСУ, під час визволення від окупантів с. Вільхівка, загинув випускник історичного факультету 2021 р. Юрій Красовський.

27 квітня 2023 року

Офлайн-зустріч з випускником Ярославом Лодигіним: запрошуємо взяти участь

27 квітня запрошуємо каразінців долучитися до гостьової офлайн-зустрічі з Ярославом Лодигіним на честь відновлення виставки у музеї археології Каразінського університету.

24 квітня 2023 року

Харківський регіональний конкурс студентських (курсантських) наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

Шановні студенти історичного факультету!

Запрошуємо вас взяти участь у Харківському регіональному конкурсі студентських (курсантських) наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

20 квітня 2023 року

​Програма 76 Міжнародної конференції молодих учених "Каразінські читання"

Програма 76 Міжнародної конференції молодих учених "Каразінські читання" доступна за посиланням

13 березня 2023 року

ХІV Луньовські читання «Проблеми охорони та збереження музейних пам'яток в період воєнних дій та інших надзвичайних ситуацій: історія та сьогодення»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науковій конференції ХІV Луньовські читання «Проблеми охорони та збереження музейних пам'яток в період воєнних дій та інших надзвичайних ситуацій: історія та сьогодення». Конференція відбудеться в онлайн-форматі 5 травня 2023 року на базі історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

26 січня 2023 року

76-а Міжнародна конференція молодих учених "Каразінські читання"

Запрошуємо Вас взяти участь у 76-й Міжнародній конференції

молодих учених «Каразінські читання»

Конференція відбудеться 21 квітня 2023 р. в он-лайн форматі.

19 січня 2023 року

Випускник історичного факультету Олексій Крютченко потребує допомоги

У нашого колеги, талановитого археолога та ветерана російсько-української війни Олексія Крютченка лікарі виявили онкологічне захворювання. Лікування все ще триває, Олексій продовжує боротися з хворобою, а це потребує не тільки моральних та фізичних, а і матеріальних ресурсів. Процес лікування не має перериватися!

9 грудня 2022 року

ХІІІ Луньовські читання "Музей в освітньому процесі: вища та середня школа". Запрошуємо до участі!

Запрошуємо взяти участь у науковій конференції ХІІІ Луньовські читання "Музей в освітньому процесі: вища та середня школа до 50-річчя заснування Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна". Конференція відбудеться в онлайн форматі 9 грудня 2022 року на базі історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

2 грудня 2022 року

Запрошуємо до участі в 40-ій Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі»

Шановні колеги, запрошуємо вас взяти участь у 40-й Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі», присвяченій 300-річчю з дня народження Григорія Савича Сковороди (1722–1794 рр.), що відбудеться в онлайн форматі 2 грудня 2022 р. на історичному факультеті Каразінського університету.