RSS FeedАнонси

9 грудня 2022 року

ХІІІ Луньовські читання "Музей в освітньому процесі: вища та середня школа". Запрошуємо до участі!

Запрошуємо взяти участь у науковій конференції ХІІІ Луньовські читання "Музей в освітньому процесі: вища та середня школа до 50-річчя заснування Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна". Конференція відбудеться в онлайн форматі 9 грудня 2022 року на базі історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

2 грудня 2022 року

Запрошуємо до участі в 40-ій Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі»

Шановні колеги, запрошуємо вас взяти участь у 40-й Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі», присвяченій 300-річчю з дня народження Григорія Савича Сковороди (1722–1794 рр.), що відбудеться в онлайн форматі 2 грудня 2022 р. на історичному факультеті Каразінського університету.

17 листопада 2022 року

Викладачі та науковці факультету візьмуть участь у семінарі дослідників греко-римської античності

Університет Гамбургу (ФРН) Товариство Момсена, Спілка німецькомовних дослідників у галузі греко-римсьої античності запрошують на наукові онлайн-семінари щочетверга о 18:00 (центральноєвропейський час).

4 жовтня 2022 року

Збір коштів на відновлення пам’ятника випускнику факультету Мирославу Мислі

Благодійний фонд Каразінського університету "Kharkiv Karazin University Foundation" ініціює збір коштів на відновлення пам’ятника ветерану АТО, випускнику Каразінського університету Мирославу Мислі.

29 квітня 2022 року

75-а Міжнародна конференція молодих учених «Каразінські читання»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у 75-й Міжнародній конференції молодих учених «Каразінські читання», присвяченій 100-річчю від дня народження Ю.В. Кнорозова

22 березня 2022 року

Вихованець факультету потребує допомоги!

Колишній вихованець історичного факультету Валерій Ходунов зі зброєю в руках захищав Україну в складі ЗСУ. Під час виконання військових обов'язків отримав поранення і потребує лікування.

Істфаківська та Каразінська спільното, просимо не залишатися осторонь і допомогти!

20 березня 2022 року

ХІІІ Луньовські читання

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у науковій конференції ХІІІ ЛУНЬОВСЬКІ ЧИТАННЯ "Музей в освітньому процесі: до 50-річчя заснування Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна". Конференція відбудеться 1 квітня 2022 року в ХНУ імені В. Н. Каразіна (Головний корпус, майд. Свободи, 4)

10 березня 2022 року

Науковий семінар молодих вчених «Гроші та суспільство в період античності та середньовіччя».

Гурток молодих вчених “AD FONTES” кафедри історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 30 березня 2022 року проводить науковий семінар «Гроші та суспільство в період античності та середньовіччя». Семінар відбудеться30 березня2022року. Місце та час буде повідомлено пізніше. Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

22 лютого 2022 року

Засідання гуртка мистецтвознавців

22 лютого о 13:40 відбудеться засідання студентського наукового гуртка мистецтвознавців. У межах засідання відбудеться зустріч із завідувачем кафедри історіографії, джерелознавства та археології, доктором історичних наук, професором С. І. Посоховим.

Запрошуємо всіх охочих долучитися в Zoom за посиланням!
Ідентифікатор конференции: 797 1777 2110
Код доступу: 2022