16 квітня 2026 року
Радо запрошуємо Вас на українсько-швейцарський студентський воркшоп з класичних студій і сучасного світу на тему «Античність і формування історичної свідомості»
Воркшоп організований к.і.н., доц. кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна О. А. Ручинською спільно з Університетом Фрібурга (Швейцарія)
Воркшоп складатиметься з двох панелей: доповіді українських і швейцарських студентів, а також вільна дискусія у форматі «питання-відповідь» (Q&A)
Мова заходу: англійська
Коли? Чертвер, 16 квітня
Час: 19:00-20:30
Де? Зустріч буде проводитися дистанційно, на платформі TEAMS. Для реєстрації потрібно заповнити наступну Google-форму
Дедлайн заповнення: середа 14:00, після чого на вказані Вами пошти, буде надіслано посилання на зустріч
-
-
-
-
-
-
Університет у соціальних мережах: