RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 380

25 червня 2021 року

IV Наукові читання пам'яті професора Володимира Івановича Кадеева: «АНТИЧНИЙ СВІТ І СЕРЕДНІ ВІКИ»

Наукові читання пам'яті видатного антиковеда, археолога і педагога В.І.Кадеева проводяться за рішенням Вченої ради історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна та правління ХІАО в другій половині червня кожного непарного року (імовірно 25.06.21).

Оргкомітет читань приймає наукові та меморіальні доповіді, присвячені актуальним проблемам давньої та середньовічної історії та археології. Програма та структура конференції (пленарні засідання, напрямки, секції) формується відповідно до заявлених доповідей.

Заявки на участь в конференції та статті (короткий виклад доповідей) приймаються до 25 квітня 2021 року за адресою e-mail: khiao1995@gmail.com (тема повідомлення «IIII Читання»).

У заявці необхідно вказати наступну інформацію: прізвище, ім'я, по батькові; назва доповіді; місце роботи і посада; вчену ступінь та звання; контактні адреси та телефони, e-mail; технічне обладнання, необхідне для доповіді.

До початку «Читань» видаються матеріали конференції «LAUREA». До публікації приймається короткий виклад доповіді на українській, російській чи англійській мові, об'ємом до 10 тис. знаків (з пробілами), можливі дві графічні чорно-білі ілюстрації. Статті оформляються відповідно до вимог збірки «LAUREA».

Назва файлу заявки повинна містити прізвище та ініціали учасника, а також слово заявка в транслітерації (наприклад: IvanenkoM_Zayavka.doc)

Назва файлу тексту статті включає прізвище та ініціали автора, а також слово «доповідь» в транслітерації (наприклад: IvanenkoM_Doklad.doc)

Контакти

Оргкомітет «Читань»: 61077 м Харків, пл. Свободи, 4, Харківський національний університет, історичний факультет, кафедра історії стародавнього світу та середніх віків.

Телефон: +38 (057) 707-53-37

Електронна адреса: khiao1995@gmail.com

Офіційний інформлист за посиланням .

Вимоги до оформлення матеріалів у збірнику «LAUREA» за посиланням .