RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 291

4 жовтня 2022 року

Збір коштів на відновлення пам’ятника випускнику факультету Мирославу Мислі

Благодійний фонд Каразінського університету "Kharkiv Karazin University Foundation" ініціює збір коштів на відновлення пам’ятника ветерану АТО, випускнику Каразінського університету Мирославу Мислі.

Мирослав Мисла добровільно пішов на фронт улітку 2014 року, отримав офіцерське звання та був призначений командиром взводу штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», брав участь у захисті Донецького аеропорту. Після завершення бойових дій мріяв працювати вчителем історії.

Загинув вихованець історичного факультету Каразінського університету 2 жовтня 2016 року під час обстрілу поблизу села Кримське на Луганщині. Мирославу було 24 роки.

У роковини його загибелі делегація Каразінського університету відвідувала пам’ятник Мирославу Мислі у селі Волохів Яр Чугуївського району та вшановувала пам’ять загиблого.

Під час окупації села, що поблизу Балаклії, росіяни розбили пам’ятник українському герою. Але їм не знищити історичну пам’ять, національну свідомість та ідентичність українського народу. Ми пам’ятаємо кожного українця, який ціною власного життя виборював територіальну цілісність і незалежність нашої держави, та відбудуємо все, що зруйнував агресор.

Долучитися до збору коштів на відновлення пам’ятника можна за реквізитами:

Найменування одержувача: БО ФХКУ

Код одержувача: 44861512

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок одержувача у форматі IBAN: UA393515330000026006035900660

Валюта: UAH

Призначення платежу: «Благодійна пожертва на відновлення пам’ятника Мислі М.»