RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 59

15 квітня 2021 року

IV Італійсько-Українська Наукова Зустріч «Україна-Італія: археологія і формування просторів історичної пам’яті»: віртуальна конференція з нагоди Дня італійських наукових досліджень у світі

15 квітня 2021 року відбудеться онлайн конференція організована за ініціативою Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (Україна) та Університету Кампанії Луіджи Ванвітеллі (Італія), під патронатом Посольства Італії в Україні (Київ) та Італійського Інституту культури у Києві, ця віртуальна конференція присвячена питанням археології та історичної пам’яті України та Італії, які мали взаємовплив у період від архаїчної епохи до Середньовіччя.

Українські фахівці будуть розповідати про міста українських територій Північного Причорномор'я – про Ольвію, Херсонес, Чембало, Візантійську Таврику, які знаходилися у сфері античного впливу Давньої Греції, Великої Греції та Італії.

Італійські професори ознайомлять слухачів з історією італійських Кум, Сибаріса, та відомих на весь світ унікальних Помпей та Геркуланума, які загинули від виверження Везувію.

Час проведення заходу: 17:00–18:45 (український час)

Захід відбудеться за посиланням.

Наукові доповіді проходитимуть із субтитрами італійською, українською та англійською мовами.

Детальніше з програмою та інформацією про доповідачів можна ознайомитися за посиланням.