RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 53

20 квітня 2021 року

Науковий семінар молодих вчених «Війни та військові протистояння у контексті античної та середньовічної епох»

Гурток молодих вчених “AD FONTES” кафедри історії стародавнього світу та середніх віківісторичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 20 квітня 2021 року проводить науковий семінар «Війни та військові протистояння у контексті античної та середньовічної епох».В ході наукового семінару передбачено проведення круглого столу за темою «Репрезентації античних армій у комп’ютерних іграх та кіно».

Семінар відбудеться 20 квітня 2021 року о 15:00 на платформі Zoom. Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

До участі у семінарі з античних та середньовічних студій запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці.Після проведення наукового семінару планується видання збірки статей (циркуляр з правилами оформлення статей, керівництвом для авторів, а також посиланням на Zoom-конференцію буде розісланий пізніше).

Долучитися до семінару ви можете зареєструвавшись через Google Forms та надіславши тези своїх доповідей (до 1500 знаків з пробілами) до 10 квітня 2021 р.