RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 450

12 вересня 2019 року

Міжнародний науковий семінар «Проблеми археології Центральної та Східної Європи римського часу - початку доби Великого переселення народів»

12-15 вересня 2019 року відбудеться міжнародний науковий семінар «Проблеми археології Центральної та Східної Європи римського часу - початку доби Великого переселення народів», присвячений 20-річчю Германо-Слов’янської археологічної експедиції (ГСАЕ).

На семінарі очікується участь провідних фахівців у галузі археології пізньоримського часу з України, Білорусі, Німеччини та Польщі (див. Програму семінару).

В межах заходів семінару, 12 вересня о 13.30 запрошуємо на відкриття в Музеї археології університету виставки "Orbis Germanorum", також присвяченій ювілею експедиції. На виставці будуть представлені деякі результати досліджень ГСАЕ за різні роки, в тому числі в кооперації з іншими науками.

Перші два дні наукового семінару, 13 і 14 вересня, пройдуть на території мальовничого Національного парку-заповідника «Слобожанський» (с. Володимирівка Краснокутського району), а в останній день - 15 вересня - учасники семінару відвідають археологічний комплекс пізньоримського часу - початку доби Великого переселення народів Війтенки (Валківський район).