Вступна кампанія 2017

Історичний факультет запрошує абітурієнтів на бакалаврську та магістерську програми навчання за спеціальністю 032 «історія та археологія».


Бакалаврат (4 роки навчання)

Ліцензійний обсяг:

  • 120 місць – денне відділення.
  • 50 місць – заочне відділення.

Доступна бюджетна та контрактна форма навчання.

Як вступити на бакалаврат?

1. На основі сертифікатів ЗНО. Якщо Ви закінчили загальноосвітню школу/ліцей тощо і складали ЗНО: подати в електронному вигляді заявку до приймальної комісії з пріоритетом від 1 до 9. Для цього необхідно мати атестат про повну загальну освіту та сертифікати ЗНО:

  • історія України (не менше 110 балів);
  • українська мова (не менше 100 балів);
  • іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська - не менше 100 балів) або географія (не менше 100 балів).

2. На основі внутрішніх екзаменів. Якщо Ви маєте право на особливі умови вступу, підтверджене відповідними документами і через це не складали ЗНО: необхідно особисто подати до приймальної комісії у встановлений термін документи, що звільняють від складання ЗНО, документи про повну загальну середню освіту і скласти 3 іспити в Університеті (історія України, українська мова, іноземна мова або географія).

3. На основі диплома молодшого спеціаліста. Якщо Ви закінчили технікум/коледж: подати особисто до приймальної комісії у встановлений термін документи про спеціальну середню освіту/диплом молодшого спеціаліста і скласти 1 екзамен (історія України).

4. На основі диплома бакалавра. Якщо Ви закінчили вищий навчальний заклад і маєте диплом про вищу освіту: подати до приймальної комісії у встановлений термін документи про вищу освіту та пройти співбесіду (історія України).


Магістратура (1,5 роки навчання)

Ліцензійний обсяг:

  • 70 місць – денне відділення.
  • 40 місць – заочне відділення.

Доступна бюджетна та контрактна форма навчання. У 2016 р. Міністерством освіти і науки України було надано 50 бюджетних місць на денне відділення магістратури.

Як вступити на магістратуру?

1. Якщо Ви маєте диплом бакалавра-історика: скласти 2 екзамени (історія України, іноземна мова: англійська, німецька, французька).

2. Якщо Ви маєте диплом бакалавра з будь-якої іншої спеціальності: скласти 3 екзамени (всесвітня історія, історія України, іноземна мова: англійська, німецька, французька)


Як вступити до аспірантури?


Нормативні документи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна щодо вступу на сайті Абітурієнт Каразінського.

Для абітурієнтів та їх батьків є можливість підписатися на інформаційну розсилку.