Вступна кампанія 2017

Запрошуємо 20 квітня (четвер) у Колону залу Північного корпусу на виставку магістерських програм.

Представники факультетів проінформують тебе про можливі напрями підготовки та дадуть відповіді на всі питання.

Під час виставки ти зможеш детально ознайомитись з будь - якою програмою , а також дізнатись про науково - технічно базу, методики навчання, викладацький склад кожного факультету.

Початок - 12.00. Прийди і обери успішне майбутнє!
Детальну інформацію можна знайти за посиланням або на сайті Абітурієнт Каразінського.


Історичний факультет запрошує абітурієнтів на бакалаврську та магістерську програми навчання за спеціальністю 032 «історія та археологія».


Бакалаврат (4 роки навчання)

Ліцензійний обсяг:

  • 120 місць – денне відділення.
  • 50 місць – заочне відділення.

Доступна бюджетна та контрактна форма навчання. У 2016 р. Міністерством освіти і науки було надано 68 бюджетних місць на денне відділення бакалаврату. У 2017 р. історичний факультет очікує отримати 75 бюджетних місць.

Як вступити на бакалаврат?

1. На основі сертифікатів ЗНО. Якщо Ви закінчили загальноосвітню школу/ліцей тощо і складали ЗНО: подати в електронному вигляді заявку до приймальної комісії з пріоритетом від 1 до 9. Для цього необхідно мати атестат про повну загальну освіту та сертифікати ЗНО:

  • історія України (не менше 110 балів);
  • українська мова (не менше 100 балів);
  • іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська - не менше 100 балів) або географія (не менше 100 балів).

2. На основі внутрішніх екзаменів. Якщо Ви маєте право на особливі умови вступу, підтверджене відповідними документами і через це не складали ЗНО: необхідно особисто подати до приймальної комісії у встановлений термін документи, що звільняють від складання ЗНО, документи про повну загальну середню освіту і скласти 3 іспити в Університеті (історія України, українська мова, іноземна мова або географія).

3. На основі диплома молодшого спеціаліста. Якщо Ви закінчили технікум/коледж: подати особисто до приймальної комісії у встановлений термін документи про спеціальну середню освіту/диплом молодшого спеціаліста і скласти 1 екзамен (історія України).

4. На основі диплома бакалавра. Якщо Ви закінчили вищий навчальний заклад і маєте диплом про вищу освіту: подати до приймальної комісії у встановлений термін документи про вищу освіту та пройти співбесіду (історія України).


Магістратура (1,5 роки навчання)

Ліцензійний обсяг:

  • 100 місць – денне відділення.
  • 50 місць – заочне відділення.

Доступна бюджетна та контрактна форма навчання. У 2016 р. Міністерством освіти і науки України було надано 50 бюджетних місць на денне відділення магістратури.

Як вступити на магістратуру?

1. Якщо Ви маєте диплом бакалавра-історика: скласти 2 екзамени (історія України, іноземна мова: англійська, німецька, французька).

2. Якщо Ви маєте диплом бакалавра з будь-якої іншої спеціальності: скласти 3 екзамени (всесвітня історія, історія України, іноземна мова: англійська, німецька, французька)


Як вступити до аспірантури?


Задати питання щодо вступу он-лайн.

Відповідальний секретар приймальної комісії Захарченко Євген Юрійович

e-mail: ye.zakharchenko@karazin.ua, тел. (057)-707-52-42


Нормативні документи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна щодо вступу на сайті Абітурієнт Каразінського.

Для абітурієнтів та їх батьків є можливість підписатися на інформаційну розсилку.