Актуальні конференції, гранти, стажування

Новий Європейський Коледж (м. Бухарест, Румунія) запрошує до участі в програмі Pontica Magna

Програма орієнтована на молодих дослідників (кандидатів наук та докторантів) з гуманітарних дисциплін. Бажаючі мають можливість подати заявку на один навчальний рік (10 місяців) або один семестр (5 місяців). Учасникам надається щомісячная стипендія в розмірі 750 євро.

Остання дата прийому заявок: 4 червня 2017 р.

Детальніше за посиланням.


Центр дослідження геноцидів і масових репресій Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Центром наукових досліджень Голокосту імені Джека, Джозефа і Мортона Манделя Меморіального музея Голокосту Сполучених Штатів Америки оголошують про проведення літньої школи для викладачів та аспірантів вищих навчальних закладів України, зацікавлених у дослідженні та викладанні історії Голокосту.

Заявку надсилайте в електронному вигляді (pdf) на kyiv.summerschool@gmail.com не пізніше 30 квітня 2017 року. Організатори розглянуть отримані документи від усіх зацікавлених взяти участь у літній школі. Офіційний інформлист.


Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету оголошує набір на навчання у VІІ літній школі «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького»

Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті. Головний акцент буде поставлено на побудові суспільства на засадах християнської моралі й цінностей в історичному і сучасному контексті.

Остання дата прийому документів: 17 травня 2017 р.

Детальныше за посиланням та в офіційному інформлисті .