Новини проєкту

4 жовтня 2019 р. на історичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна стартувала реалізація проекту Жан Моне Модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан та погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE. Координатори проекту Олена Петрівна Миколенко і Дмитро Валерійович Миколенко пробили презентацію програми Жан Моне модуль. Студентам була запропоновала перша лекція курсу «Масштабні інфраструктурні проєкти епохи Античності». Слухачі мали можливість дізнатися як порти, дороги, акведуки і мости сприяли формування Західної цивілізації.

На практичному занятті учасникам проекту було запропоновано нанести на контурну карту Європи найважливіші інфраструктурні проекти Стародавньої Греції і Рими, які сприяли економічній, політичній і культурній консолідації Європи. Заняття завершилося інтерактивною вікториною «Кахут», яка мала на меті закріпити отримати у ході лекції знання. Долучайтеся до участі у проекті!


18 жовтня 2019 року відбулася презентація проєкту Жан Моне модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан і погляд у майбутнє», для вчителів шкіл Харківської області, котрі відвідують курси підвищення кваліфікації у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Координатор проекту Дмитро Миколенко розповів про можливості, що відкриває програма «Жан Моне модуль», представив ресурси, які забезпечують відкритий доступ до методичний матеріалів дисципліни, надав загальну інформацію про інфраструктуру як чинник формування Західної цивілізації і Європейського союзу.


30 жовтня 2019 року відбулася чергова презентація проєкту Жан Моне модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан і погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE для вчителів шкіл Харківської області, котрі відвідують курси підвищення кваліфікації на базі Академії неперервної освіти. Координатор проекту Дмитро Миколенко розповів про можливості, що надає програма «Жан Моне модуль», представив команду, що реалізовуватиме проект, а також ресурси, які забезпечуватимуть відкритий доступ до методичний матеріалів дисципліни. Також вчителям було надано загальну інформацію про інфраструктуру як чинник формування Західної цивілізації і Європейського союзу.


18 – 19 листопада 2019 р. координаторпроектуЖанМонемодуль 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Інфраструктура, якаоб’єдналаЄвропу: історія, сучаснийстантапоглядумайбутнє» ДмитроМиколенковзявучастьуконвенції, присвяченій 30-риччюреалізаціїпрограмиЖанМоне, якавідбуласяуБрюсселі. Першачастиназаходубулаприсвяченапрезентаціїпроектів, якібулипідтриманіЄвропейськоюкомісією2019 року, друга – методиці викладання у ХХІ, а особливо діджіталізації навчального процесу як у середній школі, так і в університетській освіті.


26 листопада 2019 року відбулася чергова презентація проєкту Жан Моне модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан і погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULEдля вчителів шкіл Харківської області, котрі відвідують курси підвищення кваліфікації в Академії неперервної освіти. Координатор проекту - доктор історичних наук Дмитро Миколенко, доповів про програму Еразмус + «Жан Моне модуль», представив команду лекторів і консультантів проекту, а також ресурси, які забезпечуватимуть відкритий доступ до матеріалів курсу. Вчителям було надано інформацію про інфраструктуру як чинник формування Західної цивілізації і Європейського союзу в епоху Античності, Середньовіччя, Нового та Новітнього часу.


28 листопада 2019 року на міжнародній конференції "Історико-краєзнавчі дослідження: традиції та іновації відбулася чергова презентація проєкту Жан Моне модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан і погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE.Координатор проекту доктор історичних наук Дмитро Миколенко розповів учасникам конференції - викладачам, аспірантам та студентам, пропрограму Еразмус + «Жан Моне модуль», представив команду лекторів і консультантів проекту, ресурси, які забезпечуватимуть відкритий доступ до матеріалів курсу, надав загальну інформацію про інфраструктуру як чинник формування Західної цивілізації і Європейського союзу в епоху Античності, Середньовіччя, Нового та Новітнього часу, цілі, завдання та очікувані результати проєкту.


13 грудня 2019 року відбулося останнє у цьому семестрі практичне заняття у рамках реалізації проекту Жан Моне модуль «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасний стан та погляд у майбутнє» 611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE. По його завершенню слухачам курсу було вручено спеціальні сертифікати. Зустрінемося у наступному семестрі на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу!