RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 213

6 березня 2019 року

Прийом матеріалів до публікації у щорічник «Старожитності»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь у підготовці чергових випусків щорічника Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна й Харківського історико-археологічного товариства «Старожитності — 2018» і «Старожитності — 2019».

У щорічнику «Старожитності» публікуються статті теоретичного і науково-дослідного характеру з проблем археології, давньої та середньовічної історії, а також за спеціальними і суміжних дисциплін, краєзнавства. Матеріали щорічника складаються з наступних рубрик: «Статті», «Публікації», «Наукова спадщина», «Нотатки», «Рецензії», «Історія археології», «Наукова хроніка», «Memoria».

До збірника приймаються готові до друку рукописи українською, російською, англійською та іншими європейськими мовами (за рішенням редакційної колегії). Матеріал статті повинен бути оригінальним. Автори несуть повну відповідальність за зміст публікації.Пріоритетне право на публікацію в щорічнику «Старожитності» мають члени ХІАО.

Оновлені вимоги до оформлення статей додаються.

УВАГА!

Портфель редколегії закривається для «Старожитностей — 2018» 15 квітня 2019 р. (випуск 16); для «Старожитностей — 2019» 15 вересня 2019 р. (випуск 17).