RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 474

15 квітня 2019 року

III Наукові читання пам’яті професора В. І. Кадєєва: Античний світ та Середні віки

Вельмишановні колеги!

Наукові читання пам’яті відомого антикознавця, археолога В. І. Кадєєва проводяться за рішенням Вченої ради історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна та правління ХІАТ у червні кожного непарного року.

Запрошуємо взяти участь у III Наукових читаннях пам’яті професора В. І. Кадєєва: Античний світ та Середні віки, які відбудуться 21 - 22 червня 2019 р.

Оргкомітет ЧИТАНЬ приймає наукові доповіді, присвячені актуальним проблемам стародавньої і середньо-вічної історії та археології. Програма та структура конференції (пленарні засідання, напрями, секції) формуються відповідно д

Заявки (перейдіть за посиланням) на участь у конференції та статті (короткий виклад доповідей) приймаються до 15 квітня 2019 року за адресою e-mail: khiao1995@gmail.com (тема повідомлення «III Читання»).

Форма участі — очна (усна доповідь).

До початку ЧИТАНЬ видаються матеріали конференції «LAUREA III». До публікації приймається короткий виклад доповіді українською, російською або англійською мовою, обсягом до 10 тис. знаків (з пробілами), можливі дві графічні чорно-білі ілюстрації. Статті оформлюються відповідно до вимог збірки «LAUREA» (перейдіть за посиланням).

  • Назва файлу заявки повинна містити прізвище та ініціали учасника, а також транслітероване слово «заявка» (наприклад: IvanenkoM_Zayavka.doc)
  • Назва файлу тексту статті включає прізвище та ініціали автора, а також транслітероване слово «доповідь» (наприклад: IvanenkoM_Doklad.doc)

Організаційні внески не передбачені.

Проїзд, проживання та харчування — коштом установи, що відряджає, або учасників.

Контакти

Оргкомітет читань: кафедра історії стародавнього світу та середніх віків, історичний факультет, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, пл. Свободи, 4, м. Харків, 61077

Телефон: +38 (057) 707-53-37; +38(050) 933-17-99

Електронна адреса: khiao1995@gmail.com

Інформація про ЧИТАННЯ доступна за веб-адресами:

Сайт Харківського історико-археологічного товариства

Сайт Кафедри історії стародавнього світу та середніх віків ХНУ імені В. Н. Каразіна

Сторінка в Facebook Кафедри історії стародавнього світу та середніх віків ХНУ імені В. Н. Каразіна