RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 229

14 грудня 2018 року

Наукова конференція «Проблеми історії та археології України» та відкриття виставки у Музеї археології

14 грудня 2018 р. у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна (приміщення Музею археології університету) відбудеться наукова конференція «Проблеми історії та археології України», до 60-річчя від початку дослідження Більського городища Харківським університетом. Метою форуму є інформування наукової громадськості про дослідження цього року, скеровані на вивчення пам’яток археології та сприяння охороні культурно-історичної спадщини, а також популяризація знань з археології, історії, краєзнавства.

О 15:30 в Музеї археології університету відбудеться відкриття виставки знахідок, здобутих у результаті робіт археологічних експедицій під час польового сезону 2018 р. Виставка триватиме до 01 лютого 2019 р.

У презентації матеріалів виставки візьмуть участь науковці, які представляють науково-дослідні центри м. Харкова, що займаються питаннями вивчення і охорони археологічних пам’яток як на території Слобожанщини, так і сусідніх областей. Тематика доповідей охоплює проблеми, пов’язані з дослідженням археологічних пам’яток від палеоліту до середньовіччя.

Детальніша інформація про конференцію на сайті ХІАТта сторінці Музею археології ХНУ імені В.Н.Каразіна у Facebook